KUTSU OULUN KEHITYSVAMMAISTEN TUKI RY:n JÄSENILLE

14.8.2020

Oulun Kehitysvammaisten tuki ry:n sääntömääräinen kevätkokous pidetään
ma 24.8.2020 klo 18 yhdistyksen toimistolla, osoitteessa Hakakatu 8 A 8, 2. krs.

Kokoukseen on myös etäosallistumismahdollisuus.

Mikäli haluat osallistua kokoukseen etäyhteydellä, voit joko tilata osallistumislinkin etukäteen sähköpostiisi osoitteesta annemari.eskola@oketuki.fi. Osallistumislinkki julkaistaan myös Facebookissa n. 15 min. ennen kokouksen alkamista. Jos sinulla on kysyttävää tai haluat lisätietoja, ole yhteydessä Annemariin (p.040-163 2282)

Kevätkokouksen ajankohta siirtyi kevään kokoontumisrajoituksen vuoksi elokuulle. Kokous on avoin kaikille yhdistyksen jäsenille. Kokouksessa noudatetaan yleisiä turvallisuus- ja hygieniaohjeita.

Kahvitarjoilu, tervetuloa!